Prezent na roczek-zdjęcia w albumie

Kochani!!!

Bardzo często pytacie mnie o albumy do prezentacji zdjęć Waszych pociech. Jak sami wiecie możemy zawsze korzystać z albumów  do których po prostu wkładamy wydrukowane zdjęcia, ale coraz częściej my fotografowie polecamy i korzystamy z fotoksiążek 🙂

Zdjęcia nam wówczas nigdzie nie zaginą i zawsze będą w odpowiedniej kolejności 🙂

Ja wprost kocham tego typu książki!

Czy wybierzecie sesję noworodkową, czy też ciążową, czy później zdjęcia na roczek dziecka czy też na chrzest w Łodzi, wszystkie te zdjęcia możecie złożyć we wspaniałą książkę jaką może być na przykład pierwszy roczek Waszego maluszka.

Fotoksiążka którą ostatnio zamawiałam dla jednej z klientek to książka która była właśnie prezentem na pierwszy roczek. Znalazły się w nim zdjęcia właśnie z całego roku życia dziecka.Nie dość że album będzie przepiękną pamiątka rodzinną, to w przyszłości będzie ponadczasowym i oryginalnym wspomnieniem tych chwil dla samego modela/modelki 😉

Książka tym razem miała być ekskluzywna i wykonana z najwyżej jakości materiałów. W tym wypadku zdecydowałam się na firmę Saal która sprosta wymaganiom każdego klienta. Fotoksiążka którą widzicie jest oprawiona w eko skórę, a jej kartki stanowią właśnie zdjęcia wydrukowane nie na zwykłym papierze/kartonie,ale na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Czyli zdjęcie które jest po prostu kartką w Waszej książce.

Jeżeli nadal nie macie pomysłu na prezent, ja Wam go podpowiadam 🙂

Fotoalbum w którego tworzeniu pomogę Wam ja 🙂

Zapraszam zatem na sesje fotograficzne do mojego studia w Łodzi byście mogli w każdej chwili utworzyć dla siebie bądź bliskich taki oto album.

IMG_2368 IMG_2367IMG_2363 IMG_2365 IMG_2369  IMG_2366

Podziel się: