Śpiochy i nie śpiochy a sesja noworodkowa w Łodzi

Drodzy rodzice

Pytacie dosyć często jak to jest z tym spaniem i nie spaniem dzieciaczków podczas sesji noworodkowej.Szczerze to nie ma tutaj żadnej złej odpowiedzi, bo zdjęcia będą fenomenalne zarówno z otwartymi oczkami jak i zamkniętymi.

Jednak pewna zasadnicza różnica między takimi zdjęciami noworodkowymi wystąpi. Kiedy Maluszek śpi można właśnie ułożyć go w te wszystkie prześliczne pozy które widzicie na zdjęciach. Czyli układanie rączek pod główką, czy to skrzyżowanie nóżek itp. Jeżeli jednak nie śpi, sami możecie odpowiedzieć sobie na pytanie jak będzie wyglądała taka fotografia noworodkowa w moim domowym studio w Łodzi. Wasz dzidziuś będzie ruszał rączkami i nóżkami i uchwycenie go w jakieś ładnej pozie i z fajną minką jest dość ciężkie. Ale nawet na takich nie śpiochów są pewne metody by wykonać im te przesłodkie zdjęcia J Jest to między innymi owijanie ich w tzw.”kokoniki” które stają się dla Maluszków formą przypomnienia tego co działo się u Mamy w brzuszku.

Prawdą jest to, że sesja noworodkowa w Łodzi rządzi się zupełnie innymi zasadami niż każda inna.Tutaj to nasz model/modelka nadaje nam tępa pracy i wszystko jest uzależnione właśnie od nich. Wystarczy jednak trochę cierpliwości i spokoju a każdy nie śpioszek wcześniej czy później zdrzemnie się choć na chwilkę 🙂

Do zobaczenia na sesji
M.

 

sesja_noworodkowa_lodz073fotografia_noworodkowa_lodz002sesje_noworodkowe_lodz019

 

Podziel się: