Fotograf na chrzest w Łodzi jako prezent dla Maluszka

Witajcie

Dość często zastanawiacie się jaki prezent można sprawić dziecku z okazji Chrztu Świętego. Mam dla Was gotowe rozwiązanie gdyż nie ma lepszej pamiątki z tego okresu życia dziecka jak fotografia 🙂

Kocham sesje plenerowe i staram się jeśli pozwala nam na to pogoda wykonywać zdjęcia właśnie na dworze. Jednak jeśli mamy zimową porę, bądź jesienne “płaczące” dni, sesję taką wykonuję u siebie w studio.. Fotografia chrztu w Łodzi rządzi się swoimi prawami, ale formę zdjęć jak najbardziej możemy ustalić sami. Wszystko zależy co Wam się podoba i na jakich ujęciach najbardziej zależy.

Proszę weźcie również pod uwagę wiek Waszej pociechy, gdyż tak jak chłopczyk prezentowany na poniższych zdjęciach miał tutaj zaledwie 4 miesiące. Z takim dzidziusiem nie zrobimy za dużo kadrów, gdyż jedynie będzie leżał nam na pleckach bądź przez parę chwil na brzuszku. Im dziecko jest starsze, np.samodzielnie siada,raczkuje,chodzi, kadrów na sesję z okazji Chrztu Świętego można powymyślać znacznie więcej.

Zachęcam Was do rezerwacji terminów gdyż znikają one jak świeże bułeczki a później jesteście niestety rozczarowani że nie mam dla Was terminów. Chrzty w kościele wykonuje się zazwyczaj w niedziele, więc są to zaledwie 4 dni w miesiącu. Sesje plenerowe, czy studyjne oczywiście możemy wykonać w każdej chwili, ale sam reportaż z uroczystości Chrztu Świętego musimy wykonać w danym czasie i tego nie da się zmienić.

 

fotograf_chrzest_lodz036fotograf_na_chrzest_lodz037 fotografia_chrztu_lodz038

Pamiętajcie że fotograf chrzest łódź czyli ogólnie ja, jestem zawsze do Waszej dyspozycji 🙂 i jeżeli macie jakiekolwiek pytania, śmiało piszcie i dzwońcie.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć https://fotograficznemarzenia.pl/chrzest-swiety/

 

Podziel się: