Sesja fotograficzna seksownej bielizny damskiej

Witajcie

Wiele z Was doskonale wie, że moją drogę fotograficzną zaczęłam od sesji noworodkowych, to moja córeczka Mia była moją pierwszą modelką. Najpierw fotografie wykonywałam hobbistycznie aż w końcu po odejściu z korporacji zaczęłam pracę która dawała mi najwięcej szczęścia. Zajęło to dużo czasu ale bardzo się cieszę iż w życiu mogę w końcu robić to co kocham. Wiadomo iż są lepsze i gorsze momenty gdyż pandemia wywróciła również do góry nogami rynek fotograficzny. Jednak nie poddaję się robię to co sprawia mi przyjemność i wiecznie sięgam po nowości.

Ostatnio oprócz sesji dziecięcych i rodzinnych wkroczyłam fotograficznie w sesje modowe oraz kobiece. W zupełnie inną dziedzinę z którą cały czas się zaprzyjaźniam i która sprawia że poznaję dużo wspaniałych ludzi którzy wprowadzają mnie w dziedzinę fashion 😉  Jeszcze troszkę po omacku ale zdjęcia modowe również zawładnęły moim fotograficznym światem.

Chciałam się z Wami podzielić historią fotografii którą ostatnio wykonałam z pięknymi kobietami, osobami które zmieniły mój światopogląd i dały do zrozumienia iż nie musimy być idealne, szczupłe, bez cellulitu, posiadające idealną cerę, bez rozstępów itp. Fotografie które widzimy w broszurach, gazetach, czasopismach, w internecie są poddawane obróbce po to aby przeciągnąć nasz wzrok. Są dodatkowo upiększane aby sprzedać produkt. Powiem szczerze że widząc przed obiektywem kobiety równie nie idealne jak ja, zrozumiałam że fotografia to taka magia. Pomaga w handlu jednak czyni też wiele złego dla młodych dziewczyn które chcą być niezwykle idealne. Jest to temat rzeka ale wart nagłośnienia.

Kilka miesięcy temu miałam przyjemność pracować dla jednej z polskich marek bieliźniarskich czyli King Queen KQ, gdzie seksowna bielizna jest na wyciągnięcie dłoni. To dla nich wykonałam ja, jak i moi koledzy i koleżanki po fachu sesję zdjęciową gdzie kobiety mogły poczuć się zmysłowo i uwodzicielsko. Przyznam szczerze że tętno skakało mi nie raz 😉 bo niektóre ze wzorów to czysta bielizna erotyczna ale było warto wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Tutaj kobiety odgrywały główną rolę i mogły poczuć się właśnie wyjątkowo. Nikt nie patrzył na niedoskonałości a starał się uchwycić ich piękno tak aby prezentowały się jak najlepiej no i jak oczywiście seksowna bielizna King Queen.

Mieliśmy wynajęty apartament we Wrocławiu oraz w Warszawie gdzie powstały takie piękne i zmysłowe kadry które znajdziecie poniżej. Sztab stylistek oraz makijażystek pomagał nam w układaniu idealnych fryzur, dopieszczaniu makijaży i do ubioru odpowiedniego obuwia oraz biżuterii. Wszystko było dopilnowane do ostatniego szczegółu aby nawet bielizna erotyczna King Queen wyglądała zjawiskowo na modelkach. Nie muszę chyba mówić iż dziewczyny spisały się na medal i udowodniły mi iż każda z nas jest piękna i może wyglądać jak milion dolarów. Dlatego też takie sesje kobiece zagościłī również w mojej ofercie.

Seksowna bielizna  jest dość ciężka do sfotografowania gdyż należy zadbać o każdy szczegół, aby jak najlepiej wyeksponować produkt. Zwrócić uwagę należy na odpowiedni kąt padania światła i pokazanie dokładnie każdego elementu produktu. Nie wolno również zapomnieć o retuszu gdyż czasami trzeba poprawić ramiączko, czy też upchnąć wystająca część , jest to czasem naprawdę dużo zabawy aby efekt końcowy był zadowalający.

Mam nadzieję że moje zdjęcia przypadną Wam do gustu i skusicie się na takie fotografie kobiece a i może na zakup tej pięknej bielizny.

sesja_kobieca013

seksowna_bielizna_201 sesja_kobieca_200seksowna_bielizna_202seksowna_bielizna_200    sesja_kobieca_201

Podziel się: