Sesja noworodkowa Łódź – publikacja w Express Ilustrowany

 

 

Każdy kto rozwija swoje hobby wie ile trudu i wysiłku trzeba w to włożyć.

Fotografia, oprócz pracy na pełny etat i bycia mamą 10cio miesięcznej Mii, stała się moją formą spędzania wolnego czasu oraz wyzwoleniem i realizacją swoich wizji artystycznych. Nawet nie wiecie jak motywujące są dla mnie Wasze uśmiechy, gdy oglądacie swoje fotografie z sesji. To tak na prawdę najlepsza zapłata, gdyż robicie to nieświadomie i prosto z serducha ♡.

Świetną motywacją do pracy jest na pewno wyróżnienie w prasie. Ja miałam to szczęście, że moja praca zachwyciła Panią Redaktor z Expressu Ilustrowanego. Postanowiła napisać parę słów o mnie oraz jak tak na prawdę wyglądają sesje noworodkowe. Dostałam nagłówek na pierwszej stronie oraz całą stronę !!! Czuję jakbym wygrała “szóstkę” w Totka.

Nie wiedziałam kiedy artykuł ukaże się w gazecie. Nie ingerowałam w żaden sposób jak Pani Redaktor opisze moją pasję. Owszem rozmawiałyśmy i to długo 🙂 Jedyne na co miałam wpływ to na zdjęcia które przesłałam ze swojego portfolio, ale nie wiedziałam które zostaną użyte w materiale.

Jakim miłym zaskoczeniem był zakup dzisiejszego wydania Expressu Ilustrowanego. Data 14 października 2016 roku zostanie na zawsze w mojej pamięci 🙂 Dzień nauczyciela i publikacja w prasie. Yeeeeeahhhh 🙂 Czegóż można chcieć więcej.

Dla takich chwil warto żyć, kiedy nasze marzenia się spełniają i dają ogromny zastrzyk energii i motywacji do dalszego poświęcenia się naszemu hobby.

Kochani załączam artykuł w wersji elektronicznej, gdyż wiele z Was jest spoza Łodzi i wiem że nie mogło nabyć naszej lokalnej gazety 🙂

Miłego czytania i oglądania

♡♡♡

Narodziny dziecka to wspaniała chwila dla każdego rodzica. Warto uwiecznić pierwsze miesiące życia niemowlaka, które tak dynamicznie się wtedy zmienia i z każdą chwilą jest zupełnie inne. Pomóc nam w tym może oczywiście wykonanie fotografii, gdyż w dzisiejszych czasach  każdy z nas je wykonuje, choćby telefonem. Jednak na pewno nie można porównać zdjęć ze smartfona z profesjonalną sesją zdjęciową jaką jest fotografia noworodkowa łódź. Na pewno będzie to wyjątkowa pamiątka do Waszego albumu rodzinnego do którego z miłą chęcią powrócicie po latach.

 

 

Podziel się: