Kochamy nasze pociechy, ich każdy ruch, każdy gest, każdy bezcenny uśmiech…
Czas płynie nieubłaganie jednak możemy go na chwilę zatrzymać.

Zatrzymać w obiektywie…na zawsze… na zdjęciu które z czasem stanie się rodzinną pamiątką. Siadając wygodnie w fotelu, otwierając album ze zdjęciami uronimy łezkę ze szczęścia że ten Skarb jest z nami…

A my spoglądając na taką fotografię przypomnimy sobie ten moment, tą chwilę która na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercu.

Pakiet Sweet Small

– cena 799 złotych – 10 szt zdjęć

Pakiet Sweet Large

– cena 999 złotych – 20 szt zdjęć

 

Zawartość pakietów

 • ujęcia rodzinne-zdjęcia z mamą i tatą oraz indywidualne maluszka
 • koncepcja sesji oraz ok. 3-5 stylizacji-wszystkie akcesoria, ubranka dostępne na miejscu
 • czas trwania sesji ok 3-5 godzin
 • zdjęcia w domowym zaciszu mojego studia (możliwy również dojazd do Państwa domu po wcześniejszym uzgodnieniu*)
 • wydruk zdjęć na wysokiej jakości papierze fotograficznym jedwabnym w formacie 15×23 cm
 • wszystkie wybrane zdjęcia wysłane drogą elektroniczną w wysokiej rozdzielczości (nie przekazuję surowych zdjęć)
 • *dojazd do klienta 100 zł (w cenie Łódź,Pabianice,Zgierz,Aleksandrów Łódzki), dalsze miejscowości będą wyceniane indywidualnie

Opcje dodatkowe

 • retusz dodatkowego zdjęcia spoza pakietu – 40 zł
 • fotoobraz – cena w zależności od formatu od 120 do 200 złotych
 • fotoksiążka – ceny w zależności od formatu od 150 do 800 złotych (opłata 100 złotych za przygotowanie)
 • odbitki dodatkowych zdjęć – w zależności od ilości sztuk
 • dodatkowy komplet zdjęć w firmowym pudełeczku – w zależności od ilości sztuk

fotografia_noworodkowa_lodz014fotograf_noworodek_lodz013 fotograf_noworodkowy_lodz018

INFORMACJE DOTYCZĄCE SESJI

Sesję noworodkową wykonuje się między 5 a 14 dniem życia naszego Dzidziusia.
W tym okresie niemowlaki zachowują pozycję embrionalną z brzuszka Mamusi. Dlatego tak łatwo można je układać w przesłodkich i uroczych pozach.
A co najważniejsze w bezpiecznych ujęciach, w których nie zrobimy krzywdy naszemu Maleństwu.

 

Taką sesję wykonuję głównie u siebie w domowym studio, jednak również w Waszym domku. Domowa atmosfera w tym okresie życia Małego Człowieka jest najważniejsza. Wówczas Dzidziuś jest spokojny, wyciszony, pięknie nam śpi i oddaje się w nasze ręce jako mały model, czy też modelka

Akcesoria i ubranka do sesji

Posiadam wiele akcesoriów oraz ubranek dla Waszej pociechy, jednak zawsze możecie przynieść gadżety związane np. z waszym hobby (pokrowiec na gitarę, czy też kask, jeśli któreś z Was jest fanem motoryzacji). Pomysłów i inspiracji jest wiele. Przed każdą sesją rozmawiamy wspólnie w celu ustalenia Waszych oczekiwań.

Zdjęcia z Rodzicami

Podczas sesji noworodkowej robię również zdjęcia Wam z Maleństwem. Proszę zatem o zabranie białych i czarnych koszulek, t-shirtów bez żadnych nadruków. Również należy wziąć ze sobą na zmianę jakieś dodatkowe ubranie gdyby przydarzyła nam się jakaś niespodzianka, czyli np.siusiu

Przygotowanie Maluszka

Jeżeli chodzi o przygotowanie Maluszka to na 2 godziny przed przyjazdem do studia proszę się nim aktywnie zająć, aby w domu za dużo nie spał. Przed wyjściem należy nakarmić Dzidziusia i zmienić mu pampersika. Proszę, aby ubrać go w pajacyka na zatrzaski bądź na suwak tak aby pod nim Maluszek miał tylko pieluszkę. Dzięki temu unikniemy przebudzenia Dziecka przy rozbieraniu np.ściągania koszulki przez głowę.

Na sesję należy zabrać pampersy, tetrową pieluszkę, krem/oliwka do skóry dzidziusia, ubranka na zmianę, butelkę z mleczkiem Mamy bądź do rozrobienia w proszku. Rozumiem, że niektóre z Was nie chcą karmić Maluszka butelką, ale niestety czasami, aby uspokoić go i by zasnął do zdjęć, musimy jej użyć. Na sesję proszę również o zabranie smoczka uspokajającego, gdyż bez niego ułożenie naszej Kruszyny w niektórych słodkich pozach będzie niemożliwe.

Czas trwania sesji

Czas trwania sesji to około 4 godzin. Ogólnie podczas sesji nie spieszymy się, aby Dzidziuś czuł się komfortowo, robimy przerwy na karmienia, by miał troszkę czasu również na przytulanie z Mamą.

Rezerwacja terminu

Na sesję należy umawiać się na miesiąc przed terminem. Zawsze może się zdarzyć, że nasza Kruszynka przyjdzie na świat wcześniej, czy też później, dlatego też wstępnie muszę przewidzieć i zarezerwować dla Was czas.

fotografia_noworodkowa_lodz505

Podziel się: