Fotografia,sesja noworodkowa łódź-jestem i ja :)

 

Witajcie w Nowym Roczku

Kocham mini filmiki, czyli tzw. backstage z tego co się dzieje na sesji 🙂

Dzięki temu Wy drodzy rodzice możecie sami przekonać się jak wygląda wszystko od podszewki.

Sesja noworodkowa łódź to moja z najukochańszych dziedzin fotografii choć bardzo wymagająca.Aby dzieciaczki usnęły trzeba sporo pracy i dużo cierpliwości. Na filmiku sami możecie spojrzeć jak przystojniak w czapce pięknie sobie spał, aż tu nagle się przebudził i całe układanie zaczyna się od nowa.Czasami na prawdę mam klika sekund na zdjęcia,a czasami nawet i pół godzinki bo maluch potrafi zasnąć głębokim snem.

Hmmm….. szczerze to nie ma złotej reguły co robić by nasz model nam spał.Najważniejsze by było mu cieplutko,aby był najedzony,miał czysto w pieluszce i wtedy dopiero mogę myśleć o robieniu mu fotografii.

Przygotowując się do zdjęć pod ręką mam wszystko 🙂 Można to nazwać wszechobecnym bałaganem jednak takowym nie jest. Po prostu jeżeli maluszek zasypia w najmniej oczekiwanej chwili, muszę mieć moje kocyki, kosze, owijki, opaski obok siebie aby móc szybko zmieniać aranżację.

Jako fotograf noworodkowy łódź do tego rodzaju zdjęć używam lampy błyskowej, która jest nastawiona na najniższą z możliwych mocy i która absolutnie nie szkodzi w żaden sposób maluszkowi. Światło bowiem błyska z 2 metrowej odległości i dodatkowo przechodzi przez dwa materiały, więc jest bardzo rozpraszane aby tylko nam rozświetlić modela.Tak na prawdę więcej szkody wyrządzi dziecku błyskanie mu lampą z telefonu komórkowego niż z lampy.

A czy zauważyliście jeszcze kogoś na filmiku?

Dzięki uprzejmości jednej z mam, która to nagrała mnie w akcji powstał taki oto właśnie backstage ze mną w roli drugoplanowej 🙂 Zarówno model jak i ja mamy świetną pamiątkę z tej niezwykle udanej sesji noworodkowej łódź.

Dziękuję z całego serducha za te cudowne chwile oraz kadry.

 

 

 

Podziel się: