Uroczyście-fotografia Komunii Świętej w Łodzi

Witajcie

Czas Komunii Świętej to wielkie przeżycie nie tylko dla samych dzieci ale również dla Was rodziców. Wasze dzieci po raz pierwszy z życiu przyjmą “Ciało Chrystusa”. Jest to chwila wyjątkowa, którą warto uwiecznić na fotografii.

Podczas ceremonii nas,czyli fotografów z zewnątrz Kościoły nie przyjmują zbyt chętnie gdyż do fotografii wynajęci są fotografowie na wyłączność. Jednak w wielu parafiach troszkę przymykają już na to oko i pozwalają nam od czasu do czasu zrobić parę ujęć. Oczywiście nie uda nam się zrobić pełnego reportażu, gdyż na prawdę ludzi w Kościele jest bardzo dużo i nie możemy się przecisnąć wszędzie. Zresztą wyobraźcie sobie 100 dzieci przystępujących do Komunii Świętej i 100 fotografów. Wy jako rodzice nie widzielibyście nic.A my byśmy się musieli przepychać i w efekcie nie zrobilibyśmy żadnego zdjęcia.

Także jeżeli Kościół zapewnia usługę fotografowania to tylko i wyłącznie w dobrej wierze,a my mamy być tylko dodatkiem na chwilę.

Większe pole do popisu mamy już oczywiście w restauracji oraz w plenerze 🙂

Tutaj na spokojnie możemy już pstrykać fotografie do woli 🙂

Zapraszam Was do rezerwowania terminów gdyż bardzo szybko znikają, a ja nie zdubluje siebie i mogę być tylko w jednym miejscu 🙁

Na sesję w plenerze z okazji Komunii Świętej możemy dodatkowo umówić się w Białym Tygodniu czy to na terenie Łodzi czy w innym mieście i miejscu.

Zapraszam do obejrzenia galerii z sesji plenerowych komunijnych dzieci https://fotograficznemarzenia.pl/komunia_swieta/

Do zobaczenia na sesji 🙂fotograf_na_komunie_lodz018 fotograf_komunia_lodz012

Podziel się: