Mama,tata,ja w sesji noworodkowej Łódź

Drodzy rodzice,

Już Wam odpowiadam na pytania 😉
Tak, kocham to co robię.
Tak, na co dzień spotykam wspaniałych ludzi takich jak Wy i nie zamierzam tego zmienić !

Najbardziej wymagającą fotografią jest tak naprawdę sesja noworodkowa w Łodzi.
Tutaj nigdy nie przewidzę jak Wasze Maleństwo będzie sobie radziło i jakie kadry powstaną.

W głowie mam zawsze pewien zarys w którym kierunku powinna przebiec taka sesja noworodkowa. Was również zawsze pytam co się podoba by móc jeszcze bardziej wykonać kadry o których marzycie, ale to Dzidziuś nadaje nam tempa całej akcji.

Ostatnio miałam przyjemność spotkać wspaniałych ludzi którzy już zakochali się w swoim synku. Jako fotograf noworodkowy podjęłam się nie lada wyzwania gdyż zdjęcia czarno białe nie są moją mocną stroną, ale jak sami zobaczycie zdjęcia oczywiście wyszły fenomenalne. Zresztą… przecież nie mogło być inaczej 😉 Moja estetyka zdjęć kocha kolory, ale muszę przyznać że zaczynam przekonywać się do zdjęć czarno białych.

Fotografia noworodkowa w Łodzi tak na prawdę rządzi się pewnymi prawami, ale nie ma rzeczy złych czy też dobrych. Po prostu zdjęcie ma przedstawiać Was, miłość, wasze uczucia….. i to zawsze staram się przedstawić na moich fotografiach.

Do zobaczenia na sesji i proszę pamiętajcie że najlepszym okresem do zdjęć w życiu noworodka to dni między  5 a najlepiej 10 jego życia. Zakłada się zawsze 14 dni, lecz im Dzidziuś jest starszy tym mniej śpi. Zresztą jeżeli chcecie się dowiedzieć czy mam rację z miłą chęcią rodzice którzy wykonali u mnie już takową sesję noworodkową na pewno z łatwością będą mogli się wypowiedzieć na ten temat i Wam co nieco podpowiedzieć.

Zapraszam do rezerwacji terminów i do zobaczenia oczywiście na sesji 🙂

M.

sesja_noworodkowa_lodz055

Podziel się: