♡♡♡♡♡♡♡♡♡

sesja-kobieca-informacje-male

Każda kobieta ma w sobie piękno, wystarczy je tylko z niej wydobyć…Nie musisz być profesjonalną modelką, aby mieć świetne zdjęcia,które będą niezwykłą pamiątką dla Ciebie oraz bliskich.Wystarczy abyś była sobą, zapomniała o otaczającym Ciebie świecie, oddała się w moje ręce i spełniła swoje marzenia.Poczuj się piękna oraz wyjątkowa i niech to będzie Twój dzień!!!

Pakiet Beauty Mini – cena 590 złotych – 5szt zdjęć ***.Pakiet Beauty Little – cena 790 złotych – 10 szt zdjęć.Pakiet Beauty Medium – cena 890 złotych – 15 szt zdjęć.Pakiet Beauty Large – cena 990 złotych – 20 szt zdjęć

Zawartość pakietów.Czas trwania sesji ok 2-3 godzin (*** Pakiet Beauty Mini 1 godzina).Zdjęcia w domowym zaciszu mojego studia, w każdych innych wybranych przez Ciebie wnętrzach bądź w plenerze.Zdjęcia poddane starannej indywidualnej obróbce, dostępne w wysokiej rozdzielczości do druku.Zdjęcia z logiem studia odpowiednio pomniejszone bez utraty jakości do zamieszczenia w internecie .Link do najlepszych zdjęć z sesji (nie poddanych obróbce, prosto z aparatu) i wybór ujęć poddanych późniejszej obróbce – zdjęcia w formacie JPG.Wydruk zdjęć na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15×21 cm zapakowanych w firmowe pudełko (*** nie dotyczy pakietu Beauty Mini – wysyłka zdjęć tylko drogą mailową ).Opieka wizażystki (makijaż, fryzura) dodatkowo płatna 150 złotych.Wynajęcie studia dodatkowo płatne 100 zł(pn-pt)/150 zł(sb-nd)

Opcje dodatkowe.Retusz dodatkowego zdjęcia spoza pakietu – 30 zł.Fotoobraz – cena w zależności od formatu od 120 do 200 złotych.Fotoksiążka – ceny w zależnosci od formatu od 120 do 200 złotych.Fotokalendarz – 70 złotych.Fotokubek – 30 złotych.Odbitki dodatkowych zdjęć – w zależności od ilości sztuk.Dodatkowy komplet zdjęć w firmowym pudełku – 50 złotych

Sesje kobiece to nic innego jak wydobycie z nas kochane kobiety piękna! Każda z Was ma to coś w sobie i zasługuje na metamorfozy i zobaczenie siebie w zupełnie innym świetle.Taką sesję wykonuję zarówno u siebie w domowym studio jak i w każdym miejscu na świecie. Wszystko zależy od Waszych wymagań i naszych wspólnych pomysłów. Możemy wynająć np. studio, bądź pojechać do lunaparku, nad jeziora, do skansenu, zoo .Inspiracją może być tak na prawdę wszystko.O sesji.Sesje kobiece, to z reguły chęć zobaczenia siebie w innym wcieleniu. Przejście metamorfozy. Może chcesz właśnie zdjęcia do portfolio bo zaczynasz swoją karierę modelki i bierzesz udział w castingach. Albo chcesz coś zmienić w swoim życiu, pragniesz odskoczni od codzienności i przyszedł najwyższy czas aby zaskoczyć zdjęciami swoich najbliższych. Taka sesja może być również świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki a nawet mamy.Nie ważne kim tak naprawdę jesteś ale czego oczekujesz, a ja postaram się spełnić Twoje oczekiwania i marzenia.Makijaż.Makijaż tak na prawdę w sesjach kobiecych jest kwestią indywidualną. Jeżeli potrzebujesz zdjęć jako modelka do swojego portfolio, to przeważnie agencje kierują się zasadą im mniej tym lepiej by zobaczyć “naturalną” Ciebie. Do każdej sesji jak najbardziej możesz umalować się sama, bądź mogę poprosić wizażystkę z którą współpracuję o przyjechanie do nas na sesję i aby Ciebie umalowała oraz uczesała. Nie jest to duży koszt, a efekty są zawsze zaskakujące a Ty jeszcze piękniejsza.Wiedz że zależy mi na tym abyś wyglądała na zdjęciach jak najkorzystniej stąd dobrze wykonany makijaż jest bardzo ważny!Czas trwania sesji.Sesja trwa około 2 godzin. Jednak jeśli będziemy miały jakiś konkretny koncept również i znajdę dla Ciebie cały dzień. Wszystko zależy jaki jest cel Twoich zdjęć.Rezerwacja terminu.Na sesję należy umawiać się na miesiąc przed terminem.

Podziel się: