Sesje kobiece to nic innego jak wydobycie z nas kochane kobiety piękna!

Każda z Was emanuje seksapilem, zmysłowością którą w przepiękny i sensualny sposób możemy uwiecznić na fotografiach. Poczuj się jak Marylin Monroe pełna romantyzmu i zwiewnych kreacji bądź jak Pamela Anderson podbijająca okładkę Playboya. U mnie możesz wcielić się w każdą postać o jakiej marzysz. Fotografie mogą być delikatne oraz subtelne, bądź z pazurem.

Taką sesję wykonuję zarówno u siebie w domowym studio jak i w każdym miejscu na świecie. Wszystko zależy od Waszych wymagań i naszych wspólnych pomysłów. Inspiracją może być tak na prawdę wszystko twierdząc że “sky is tle limit”

Pakiet Beauty Small
– cena  699
złotych – 6 szt zdjęć

Pakiet Beauty Large
– cena  999 złotych – 10 szt zdjęć

Zawartość pakietów

  • ujęcia kobiece w różnych stylizacjach (bielizna, sukienki, jeansy itp…)
  • czas trwania sesji ok. 2 godzin
  • zdjęcia w domowym zaciszu mojego studia, u Ciebie w domu,w plenerze, w wynajętym apartamencie (dodatkowo płatne)
  • wydruk zdjęć  na wysokiej jakości papierze fotograficznym jedwabnym w formacie 15×23 cm
  • wszystkie wybrane zdjęcia wysłane drogą elektroniczną w wysokiej rozdzielczości (nie przekazuję surowych zdjęć)
  • wizażystka (makijaż+fryzura) dodatkowo płatny – ok 250 złotych

Opcje dodatkowe

  • retusz dodatkowego zdjęcia spoza pakietu – 50 zł

sesja_kobieca010sesja_kobieca003sesja_sensualna001sesja_sensualna009

INFORMACJE DOTYCZĄCE SESJI

Każda kobieta ma w sobie piękno, wystarczy je tylko z niej wydobyć…Nie musisz być profesjonalną modelką, aby mieć świetne zdjęcia,które będą niezwykłą pamiątką dla Ciebie oraz bliskich.Wystarczy abyś była sobą, zapomniała o otaczającym Ciebie świecie, oddała się w moje ręce i spełniła swoje marzenia.Poczuj się piękna oraz wyjątkowa i niech to będzie Twój dzień!!!

O sesji

Sesje kobiece, to z reguły chęć zobaczenia siebie w innym wcieleniu. Przejście metamorfozy. Może chcesz właśnie zdjęcia do portfolio bo zaczynasz swoją karierę modelki i bierzesz udział w castingach. Albo chcesz coś zmienić w swoim życiu, pragniesz odskoczni od codzienności i przyszedł najwyższy czas aby zaskoczyć zdjęciami swoich najbliższych. Taka sesja może być również świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki a nawet mamy J Nie ważne kim tak naprawdę jesteś ale czego oczekujesz, a ja postaram się spełnić Twoje oczekiwania i marzenia.

Makijaż

Makijaż tak na prawdę w sesjach kobiecych jest kwestią indywidualną. Jeżeli potrzebujesz zdjęć jako modelka do swojego portfolio, to przeważnie agencje kierują się zasadą im mniej tym lepiej by zobaczyć “naturalną” Ciebie. Do każdej sesji jak najbardziej możesz umalować się sama, bądź możemy o to poprosić wizażystkę która zajmie się pięknym makijażem i również Twoją fryzurą

Czas trwania sesji

Sesja trwa około 2 godzin. Jednak jeśli będziemy miały wspólnie fajny projekt/ pomysł, również i znajdę dla Ciebie cały dzień. Wszystko zależy jaki jest cel Twoich zdjęć.

Rezerwacja terminu

Na sesję należy umawiać się na miesiąc przed terminem. ­


sesja_sensualna_kobieca014

 

 

Podziel się: