Kiedy zdecydować się na sesję noworodkową w Łodzi?

Kochani!!!

Jest to bardzo ważny wpis na blogu bo dotyczy to Waszych pociech oraz samych Was.

Proszę nie myślcie że my fotografowie mamy bardzo dużo wolnego czasu i w każdej chwili Was przyjmiemy. Ostatnio kilka Mam usłyszało ode mnie, że na wykonanie sesji noworodkowej w Łodzi, u mnie w studio już jest za późno 🙁 Z wielkim żalem musiałam Wam odmawiać, ale niestety nie jestem w stanie przyjąć nikogo bez wcześniejszego umówienia i rezerwacji. Z dnia na dzień zapisanie się na fotografię noworodkową jest niemożliwe, chyba że jakaś sesja mi wypadnie akurat w tym czasie, jednak są to sporadyczne przypadki.

O sesji noworodkowej powinnyście/iście myśleć najpóźniej na miesiąc przed planowanym bądź nieplanowanym porodem. Pamiętajcie również że zdjęcia Maluszków wykonuje się maksymalnie do 14 dnia życia. Po tym czasie Dzidziuś już zatraca pozycję embrionalną oraz nie śpi tak ładnie jak powinien. Najlepszymi dniami na sesję noworodkową to doba między 7 a 10 ich życia, wtedy na prawdę dużo śpią.

Nie chcę abyście z braku laku musiały/musieli iść do innego fotografa którego twórczość nie koniecznie Wam się podoba ale musicie iść bo nikt inny nie może.

Proszę planujcie takie rzeczy wcześniej  🙂

 

sesja_noworodkowa_lodz025 sesja_noworodkowa_lodz024 fotograf_noworodkowy_lodz082

 

 

Podziel się: